Czy warto zamówić film ze ślubu?

Warto wynająć filmowca na ślub, ponieważ filmy z uroczystości ślubnych są cennymi pamiątkami na całe życie. Filmowiec ślubny może uchwycić piękno i emocje związane z tym wyjątkowym dniem, a filmy te staną się ważnymi dokumentami zdarzeń, które zawsze będzie można zobaczyć i przypomnieć sobie te chwile.

 

Filmowiec może wykorzystać swoje doświadczenie i kreatywność, aby stworzyć profesjonalny film, który będzie oddawał charakter i atmosferę uroczystości. Kamerzysta będzie w stanie uchwycić najważniejsze momenty ceremonii, takie jak przysięga małżeńska, obrączki, pierwszy taniec, ale także uchwyci znaczące i równie piękne momenty, takie jak uśmiechy i łzy wzruszenia.

Film ślubny traktujemy jako całość, pełną historię niczym fotografię która opowiada o jednym uczuciu ale z różnej perspektywy

 
Film może pokazać więcej niż fotografia.
Dobry Film ślubny pozwala uchwycić emocje i dynamikę uroczystości w sposób, którego zdjęcia nie są w stanie oddać. Możecie usłyszeć głosy bliskich, muzykę i śmiech, co pozwala na jeszcze bardziej realistyczne przeżycie tego wyjątkowego dnia.
 
Film ślubny traktujemy jako całość, pełną historię niczym fotografię która opowiada o jednym uczuciu ale z różnej perspektywy. Opowiada historię Waszego wielkiego dnia od początku do końca. Obejmuje wszystkie ważne momenty, od przygotowań po pierwszy taniec, dzięki czemu możecie stworzyć pamiątkę, która będzie Was przyciągać przez lata.

Trafne argumenty za filmem ślubnym

  • Możliwość oglądania filmu w przyszłości: Z biegiem czasu możecie zapomnieć o niektórych szczegółach Waszego ślubu. Film ślubny pozwoli Wam odświeżyć wspomnienia i ponownie przeżyć ten wyjątkowy dzień.
  • Możliwość podzielenia się filmem z osobami, które nie mogły uczestniczyć w uroczystości: Oprócz rodziny i przyjaciół, możecie podzielić się filmem z osobami, które z różnych powodów nie mogły uczestniczyć w Waszym ślubie. Będzie to dla nich wspaniały prezent i sposób aby mogli razem z Wami poczuć magię tego dnia
  • Możliwość stworzenia spersonalizowanego filmu: WEDinGlamour oferuje możliwość stworzenia spersonalizowanego filmu, który uwzględnia Wasze preferencje i styl. Możecie wybrać ulubioną muzykę, wskazać sceny na których bardzo Wam zależy lub których na pewno nie chcielibyście zobaczyć w gotowym filmie.
  • Możliwość uchwycenia reakcji gości: Film ślubny to jak dodatkowa para oczu, pozwala zobaczyć to czego sami nie jesteście w stanie zobaczyć ponieważ skupiacie się w danym momencie np. na sobie. Film ze ślubu pozwala uchwycić reakcje gości w ważnych momentach uroczystości, takich jak pierwszy taniec, krojenie tortu i składanie przysięgi. To wspaniały sposób na to, aby zobaczyć, jak Wasz ślub wyglądał z perspektywy innych osób.
  • Zapis pełnego przebiegu wydarzeń: Film ślubny obejmuje wszystkie ważne momenty uroczystości, od przygotowań po pierwszy taniec i oczepiny, co pozwala stworzyć pełną historię Waszego wyjątkowego dnia. Zdjęcia nie są w stanie uchwycić tak wielu szczegółów i emocji.

reels na media społecznościowe

 FILMOWY content NA social media
 
PRZYGOTUJEMY DLA WAS FANTASTYCZNE ROLKI NA MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Reels. Przy obecnym pędzie życia bardzo cenną wydaje się  możliwość zobaczenia krótkiego teledysku będącego podsumowaniem całego dnia ślubu i podzielenia się tym  filmem w mediach społecznościowych. Możecie podzielić się filmem ślubnym z rodziną i przyjaciółmi w social media. To świetny sposób na to, aby pokazać wszystkim, jak „w pigułce” wyglądał Wasz wyjątkowy dzień.

Film nie musi być długi. Z filmu ślubnego możecie stworzyć krótki teledysk, którym możecie podzielić się z rodziną i przyjaciółmi w mediach społecznościowych.

Możliwość oglądania filmu na różnych urządzeniach: Po każdym ślubie mamy mnóstwo profesjonalnych nagrań z których możemy przygotować zarówno klasyczny film pełnometrażowy lub krótkie, kilkusekundowe rolki z najfajniejszych momentów. Reels udostępnicie szybko na swoich kanałach również w pionowym formacie, dzięki czemu można je  odtwarzać na różnych urządzeniach mobilnych, takich jak, smartfony i tablety.

Oszczędność czasu: Zamiast samodzielnie nagrywać filmy telefonem i udostępniać je na IG, FB z różnych fragmentów uroczystości, możecie zlecić to zawodowcom, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i doświadczenie a przede wszystkim mnóstwo źródłowego materiału

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *